Op maandag 25 februari is het carnavalsseizoen van onze school van start gegaan.
In het bijzijn van alle kinderen van de hele school hebben we onze prinsenparen uitgeroepen. Dit jaar was dat een dubbel feest. Eerst kwamen Prins Jeroen de 1ste en zijn prinses Imke de 1ste uit een met carnavalsvlaggen versierde hoepel tevoorschijn. Na hun uitroeping was het de beurt aan het paar uit groep 8: prins Damiën de 1ste en Destiny de 1ste. Na de feestelijke huldiging heeft de hele school nog een aantal polonaises gelopen. De carnavalsstemming zit er nu dus al behoorlijk in. Op donderdag 28 februari vieren onze kleuters van groep 1 en 2 carnaval. De prinsen en prinsessen zijn hierbij aanwezig. Op vrijdag 1 maart viert de rest van de kinderen Carnaval. Er is die ochtend een revue en voor de niet-liefhebbers een spellencircuit in het teken van carnaval. De carnavalsverenigingen van Waubach en Lauradorp sluiten die ochtend ook aan.
Op onze school zitten nog drie hoog lustigheden. Jayden Pelzer de 1ste van VV de Geete, Daan v.d. Heuvel de 1ste van UoW’02 en Sverre van Jong Nederland. Zij geven extra glans aan onze festiviteiten.

Klik op de foto hieronder voor een indruk.Basisschool An d'r Put
Past. Scheepersstraat 9
6374 HR LANDGRAAF

Telefoon: 045 - 531 58 14

E-mail:Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.